Liigu sisu juurde

REBAEL naturaalkummist lutid Rainy Pearly Lion / Dusty Pearly Snake suurus 0-6 kuud, 2 tk pakendis

REBAEL naturaalkummist lutid Rainy Pearly Lion / Dusty Pearly Snake suurus 0-6 kuud, 2 tk pakendis

9.10

Laos

Püsikliendi eelised

Logi sisse või Loo konto ja rakendame Sulle kassas -10% soodustust kõikidele täishinnaga toodetele.

REBAEL lutid on on peale stiilse välimuse ka ühed ohutumad lutid turul. Tootmisprotsessis naturaalkummi töötlemisel kasutatakse spetsiaalset pikaajalist viisi, mis välistab ohtlike kemikaalide kasutamise. Plastikosa on tehtud BPA-vabast materjalist.

REBAEL lutid ületavad standardi EN-1400 nõudeid. Ainult parim on piisavalt hea!

Tootekood: 5744002333647 Kategooriad: , , Sildid: , , , Brand:

Kirjeldus

Moodsad Taanis valmistatud kaunites toonides lutid. Need vastavad EN-1400 standardi nõuetele ja on 100% BPA vabad. Rebaeli luttidel on looduslikust kummist nibu, mida nimetatakse ka loodusliku kummi lateksiks. Rebaeli luttides lastakse looduslikul kummil kuivada loomulikult, ilma kemikaalideta. See tähendab, et tootmisprotsess võtab veidi kauem aega, kuid tagab puhtamad, vastupidavamad ja ohutumad lutid.

Ohutus ja disain

Oma kütkestava Skandinaavia pärandi ja erksate värvide seguga tõmbab Rebael vaevata tähelepanu. Kuid selle võlu ulatub moest kaugemale – Rebael on üks ohutumaid saadaolevaid lutte.

Kõik lutid on valmistatud Taanis ja meie lutid on vabad igasugustest kahjulikest ainetest ning lutti testitakse enne tehasest väljumist mehaaniliselt.

Rebael on ohutu ega sisalda kahjulikke aineid ega kemikaale.

Meie lutid ületavad standardi EN-1400 nõudeid. Ainult parim on piisavalt hea!

 

Luti hooldus ja puhastamine

 

Ohutuse tagamiseks on oluline, et te steriliseeriksite lutte iga päev, kuid eriti enne esimest kasutamist. Looduslike materjalide kasutamise tõttu tuleks steriliseerimine läbi viia järgmiselt:

 

1.    Pange lutt kaussi ja valage see keeva veega.

2.    Laske lutil 5 minutit liguneda.

3.    Võtke lutt kätte ja laske sellel kuivada. Pigista luti sees olev vesi välja.

 

Pärast jahutamist on teie lutid steriliseeritud ja kasutamiseks valmis! Ärge keetke Rebaeli lutte, kuna see võib kahjustada looduslikku kummi. Rebaeli luti sagedane puhastamine on optimaalse hügieeni tagamiseks oluline. Hea hügieen on alati oluline, kuid väikeste laste ja imikute jaoks ülioluline. Ärge kasutage UV-sterilisaatoreid Rebaeli lutid on valmistatud looduslikust materjalist, mis läbib loomuliku vananemisprotsessi. UV-kiirgus mõjutab seda protsessi negatiivselt – seetõttu soovitame mitte kunagi kasutada UV-sterilisaatoreid. Ärge kunagi puhastage nõudepesumasinas Nõudepesumasinad ei saavuta piisavalt kõrget temperatuuri, et tagada steriliseerimine. Ka nõudepesumasinas kasutatavad kemikaalid võivad lutti kahjustada.

 

Enne kasutamist kontrollige alati lutt üle, eriti siis, kui beebil on hambad tulemas. Kui lutt on kahjustatud, siis lõpeta luti kasutamine. Vahetage lutti iga 4-6 nädala tagant.

Rebael lutid suurus 1 sobib vanusele 0-6 elukuud. Suurus 2 sobib vanusele 6+ elukuud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga