Liigu sisu juurde

Ainult 24 tunni jooksul on kõik kaubad meie poes kuni -50% soodsamad. Järgmine soodusmüük on alles sügisel, nii et varu oma lemmikuid, mille saad ostukorvi panna SIIT!

Alla on hinnatud kõik brändid sh Friendly Organic -25%, Souldrops -25%, Kietla -25%, Pulpe de Vie -30%, Pure Beginnings al -30%, Alphanov Sun -25%, Ecoegg -25%, Ecolunes -25%, Miya Cosmetic -30%, Kit&Kin -20%, Foamie -30%, BBLÜV al -35%, Purenn -25%, Azetabio -30%, Toofruit 30%, Nordaid -25%, Luba -30%, Naif -25%, Gravier -30%, Good Bubble -30%, Petit&Jolie -25%, Kaerel -25%, Everyday for future -50%, Happy Earth -40%, Born to Bio al -25%, Namaki -30%, Alphanova -30%, Dilling -40%

 

SUPERPAKKUMISED, mida tuleb kindlasti ära kasutada:

 

1) Alphanova Sun päikesetooted on vähmalt -25% soodsamad. Alphanova sun päikesetooted on sooduspakkumises terve kuu.

2) Mozziwatch looduslik puugi- ja sääsetõrje sprei on meil hinnaga vaid 7.95 EUR. Antud hind kehtib terve suve või niiakaua, kuni kaupa jagub.

3) Luba niisked komposteeritavad salvrätikud on müügis -30% soodushinnaga

3) Happy Earth deodorandid ja nahahooldustooted on esmakordselt -40% soodsamad.

5) Everyday for Future nahahooldustooted on esmakordselt -50% soodsamad!

6) BBLÜV ujumisvestid, rannatelgid ja rannajalatisd on -35% soodsamad!

7) Kietla päikeseprillid -25% soodsamad.

8) Carl Oscar veepudelid ja seljakotid on -25% soodsamad.

9) Dillin meriinorõivad on lõpumüügis -40% soodustusega.

10) Grass& Air ujumisriided on lõpumüügis -30% soodustusega.

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna ja mida võtta teadmiseks?

Mõeldes algavale kevadhooajale siis kindlasti Kietla päikeseprille, Alphanova päikesekreeme, BBLÜV ujumisveste ja rannatelke. Kevadkoristuste raames puhastusvahendeid. Kuna järgmine e-smaspäev on alles sügisel, siis soovitame taastada kõikide lemmikute varusid.

Tarne OMNIVA pakiautomaati on ainult 1.5 EUR.

Viimase kuu jooksul on meile müüki tulnud mitmeid uusi tooteid, mida nüüd soodushinnaga ostukorvi lisada saate: SANAKA ökosertifikaadiga CBD ja kanepiõliga nahahooldustooted meestele ja naistele. Blondepil looduslikud depilatsioonitooted naistele ja nahahooldustooted meestele sh ökosoertifikaadiga parfüümid meestele. Growth Bomb juuksekasvu soodustavad juuksehooldustooted.

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt oste tehes:

  • Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamise aeg! Pakkide tarne on kuni 2 nädalat.
  • Tegid tellimuse, aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? E-smaspäeva pakkide tarne võtab aega kuni 2 nädalat. Kui pakk on teel, märgime tellimuse täidetuks.
  • Tegid tellimuse aga unustasid ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna tellimuste maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
  • Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha, aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga