FITS Linaseemneõli 1000 mg kapslid, 30 tk

FITS Linaseemneõli 1000 mg kapslid, 30 tk

6.95

Laost otsas

Linaseemneõli kapslid on väga rikas linoolhappe allikas, millel on kehale tooniline toime. Linaseemneõli kapslid on suurepärane toidulisand, mille loomiseks kasutatakse Linum Usitatissimum nimelise taime seemnetest ekstraheeritud eeterlikku õli. Need kapslid on äärmiselt kasulikud iga inimese organismi immuunsusele, kardiovaskulaarsele ja närvisüsteemile. See toidulisand võib märkimisväärselt parandada ka üldist tervist, samuti suurendab vastupidavust ja elujõudu.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on linaseemneõli kapslid ja milleks seda võtta?

Linaseemneõli kapslid on suurepärane toidulisand, mille loomiseks kasutatakse Linum Usitatissimum nimelise taime seemnetest ekstraheeritud eeterlikku õli. Need kapslid on äärmiselt kasulikud iga inimese organismi immuunsusele, kardiovaskulaarsele ja närvisüsteemile. See toidulisand võib märkimisväärselt parandada ka üldist tervist, samuti suurendab vastupidavust ja elujõudu.

Linaseemneõli kapslite kasulikud omadused

Linaseemneõli kapslid võivad hõlpsasti vähendada kolesterooli üldkogust veres, hoides ära arterioskleroosi ja luues kõik vajalikud tingimused aju, seljaaju ja perifeersete närvide piisavaks toimimiseks.

Kellele on sobilikud linaseemneõli kapslid?

  • Üle 40-aastased inimesed
  • Inimesed, kes töötavad alati liiga palju
  • Tervislikku eluviisi eelistavad inimesed
  • Need, kes soovivad oma üldist tervist parandada
  • Igat tüüpi sportlased

Kuidas võtta linaseemneõli kapslid?

Kui alustate linaseemneõli kapslite kuuri, peaksite võtma ühe pehme geeli vähemalt 180 päeva, eelistatavalt õhtusöögi ajal. Samuti peaksite 15 minutit pärast sööki vältima vee joomist.

Toitumisalane teave
Portsjon: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Orgaaniline linaseemneõli 1000 mg *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Orgaaniline linaseemneõli, želatiin, glütseriin, vesi.

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS Linaseemneõli 1000 mg kapslid, 30 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.